Про нас

Офіційний дистриб’ютор в Україні електричних вапо грилей ECO GRILL, приватне підприємство ХОРЕКА ПРОФІ, з 2009 року пропонує професійне технологічне теплове, холодильне, механічне обладнання для закладів громадського харчування, готелів, пралень, пекарень та фабрик-кухонь. Здійснює гарантійне та сервісне обслуговування обладнання на всій території України.

Електричні вапо грилі ECO GRILL представлені в Україні з 2014 року. За цей час грилі ECO GRILL зарекомендували себе, як надійне обладнання, готове до великих та постійних навантажень. Більшість наших клієнтів — це ресторани, кафе та пересувні заклади харчування, спеціалізацією яких є приготування бургерів та м’яса. З безперечною якістю вапо грлі ECO GRILL використовуються для приготування риби, морепродуктів та овочів.

Менеджери компанії завжди підберуть Вам оптимальну модель вапо грилей ECO GRILL, виходячи з Ваших потреб та можливостей. Ми зможемо знайти рішення для різних клієнтів: від невеличкого пересувного закладу до  мережі ресторанів.

Звертайтесь, домовимося!